Cmt11Haz20:30Sirene & Akademi Sirene: "Demeter'in Çağrısı"Konser20:30 SALONRuhi Su Salonu ETKİNLİK FİYATI BİLGİSİ (ÜST BANT) Tam 90 TL/Öğrenci 60 TL Biletler tükenmiştir

Etkinlik Bilgileri

 

Etkinlik için biletlerimiz tükenmiştir. Gösterdikleri ilgi için tüm NHKM dostlarına teşekkür ederiz.

 

Şef Volkan Akkoç yönetimindeki Sirene ve Akademi Sirene koroları “Demeter’in Çağrısı” başlıklı konserde 11 Haziran Cumartesi günü saat 20:30’da NHKM Ruhi Su Salonu’nda sahne alacak.

 Ülkemizin uzun soluklu ve uluslararası başarılara sahip kadın korosu Sirene ve kadın korist yetiştirme hedefiyle kurulan Akademi Sirene a cappella ve piyano eşlikli parçalardan oluşan bir programla, Şef Volkan Akkoç yönetiminde keyifli bir dinleti gerçekleştirecek. “Demeter’in Çağrısı” temasıyla kurgulanan konserin repertuvarı; genç Türk bestecilerin Sirene özelinde besteledikleri ve düzenledikleri eserlerin yanı sıra, dünya kadın korosu repertuvarının çeşitli dönemlerinden özenle seçilmiş özgün eserlerden oluşuyor. Program, günümüzden geçmişe müziğin birleştiriciliğini ifade etmesi, söyleyenlerin de bunu aynı heyecan ve hisle dinleyicilerle müzikal olarak paylaşması düşüncesi ile tasarlandı. 
 
 
 
Bu dinleti akşamına tüm NHKM dostlarını bekleriz.
 

 

Zaman

11 Haziran 2022 Cumartesi 20:30

SALON

Ruhi Su Salonu

Etkinlik bültenine abone olun

Yeni bir etkinliğimizden ya da etkinlik güncellemelerimizden anında haber alın...

Genel Etkinlikler Hepsi

Yer Hepsi

Düzenleyen Hepsi