Müzik Atölyeleri

 

 

Şan Atölyesi

Diyafram ve nefes tekniği, başlangıç seviyesi nota ve solfej bilgilerinin verileceği şan atölyemizde, katılımcıların şarkı söyleme becerisini geliştirmek amaçlanmaktadır. Çalışmada ağırlıklı olarak klasik şan tekniği ile opera ve müzikal tiyatro repertuvarı çalışılacaktır. Atölye her katılımcı için 40 dakikalık özel seanslardan oluşmaktadır.

Hafta sonu

Atölye Yürütücüsü: Günselin Seda Çetinkaya

Atölye Günleri: Her Cumartesi 12.00-17.00 arası

Atölye Başlangıç Tarihi: 3 Ekim 2020

 

Hafta içi

Atölye Yürütücüsü: Ulaş Saka

Atölye Günleri: Her Perşembe 12.00-17.00 arası

Atölye Başlangıç Tarihi: 8 Ekim 2020

 

 


Piyano Atölyesi

Piyano atölyemizde katılımcılar ister caz, ister klasik, ister rock müzik alanlarında piyano çalmayı öğrenebilirler. Atölye çalışmasında doğaçlama tekniği de kullanılacak, böylece katılımcının müzik aleti ile doğrudan bir ilişki kurması ve yaratıcılık yoluyla kendini ve müzikle olan ilişkisini geliştirmesi amaçlanacaktır. Atölye caz piyanisti ve Fransa’da çeşitli müzik okullarında uzun yıllar çalışmış olan Michel Lotz tarafından yürütülecektir. Atölye her yaştan ve her seviyede müzik bilgisine sahip katılımcılara açıktır. Çalışma her katılımcı için birebir yapılacak 45 dakikalık seanslardan oluşacaktır.

Atölye Yürütücüsü: Michel Lotz

Atölye Günleri: Her Çarşamba 13.00 – 17.00 arası

Atölye Başlangıç Tarihi: 18 Eylül 2018

*Atölye kontenjanı dolmuş bulunmaktadır.

 


Keman Atölyesi

Keman eğitimcisi Dr. Ulaş Özer’le yürütülecek olan keman atölyesi, temel keman çalma teknikleri, nota ve solfej öğretimini kapsamaktadır. Atölyeye 8 yaşından büyük herkes katılabilir. Katılımcıların kendilerine ait bir kemanla katılmaları gerekmektedir.

Atölye her katılımcı için haftada 1 gün birebir yapılacak 45 dakikalık seanslardan oluşmaktadır.

Atölye Yürütücüsü: Ulaş Özer

Atölye Günleri: Her Salı 13.00 – 19.00 arası

Atölye Başlangıç Tarihi: 22 Eylül 2020

 

 


MÜZİK ATÖLYELERİ BİLGİLENDİRME FORMU

  • Tarih Biçimi: DD slash MM slash YYYY

 

Bir Öneri

blank

Çocuk Atölyeleri

Çocuklar İçin Sanat Tarihi: Roma Sanatı Sanat tarihinin dönemlerinin kronolojik sıra ile anlatılacağı atölye çalışmasında …

X
X
X