Cmt28Nis20:00Sıfır NoktasıKonser20:00 SALONRuhi Su Salonu

BİLETİX / BİLETİNİAL

Bilet Al

Etkinlik Bilgileri

Hikâyelerini; farklı rock soundlarıyla anlatmaya çalışan “Sıfır Noktası” grubu, 2015 yılında kuruldu. Aktif halde konser vermeye 2017 yılında başladı. Çoğu üyesi Eskişehir’de yaşayan grup; İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde de konserler veriyor.

Kuruluşundan bu yana parçaların iskeletini ve temel bakış açısını oluşturan grup, ilk günden beri çizgisini bozmayan sözlerle akıllara geliyor. Sözlerin anlattığı şeyler hayatın içindeki gerçeklikleri soyutlar, bunları insanlara melodik çerçevede aktarmaya çalışır nitelikte bir izlenimde. İçinde farklı tarzları bir arada barındıran grup, dinleyicilerini heyecanlandıran konserler veriyor.

Grubun, 2018 yılında çıkacak olan “Akıl Oyunları” albümünün tanıtım konserlerine geçtiğimiz aylarda başla. Masalvari sözleriyle eski rock tonlarını modern bir biçimde sunmaya çalışan grubun, farklı tarzlardaki çalışmalarını da görülebiliyor. Aynı zamanda; tanıtımlarını, çizimlerini, tasarımlarını, web ve sosyal medya dizaynını grup üyeleri üstleniyor. Geçmişten beri arkadaş olan ve bu ruhu seyircisine aktarabilen “Sıfır Noktası” Türkiye’deki rock müziğin genç temsilcilerinden biri olarak yerini alıyor.

Vokal: Deniz Sülek
Ritim Gitar: Barış Can Uç
Solo Gitar: Abdullah Uyumaz
Bas Gitar: Durukan Çoban
Davul: Alper Akdoğan

Tarih

28 Nisan 2018 Cumartesi 20:00