Çar27Nis20:30An Vokal - Dem Vokal DinletisiKonser20:30 SALONRuhi Su Salonu ETKİNLİK FİYATI BİLGİSİ (ÜST BANT)

Bilet Alımı

blank

Bu etkinliğin başlama zamanı geçtiğinden, bilet alınamaz!

Etkinlik Bilgileri

Haluk Polat şefliğinde çalışmalarını sürdüren An Vokal ve Dem Vokal aynı sahnede buluşuyor. 27 Nisan Çarşamba akşamı saat 20:30’da başlayacak konsere tüm NHKM dostlarını bekliyoruz.

An Vokal, bu topraklarda yaşamış halkların anılarında yer tutan şarkıları Haluk Polat’ın çok sesli, özgün düzenlemeleriyle yorumluyor ve sahneliyor. İstanbul’dan Antalya’ya, İzmir’den Sinop’a Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde gerçekleştirdiği performanslarında seyirciyi Anadolu’dan başlayarak Balkanlara ve Orta Doğu’ya uzanan halk şarkılarıyla unutulmaz bir müzikal yolculuğa çıkarıyor. Sevdiğimiz türkülere yeni anlamlar kazandıran ve Haluk Polat’ın düzenlemelerini kendine özgü zenginliğiyle seslendiren An Vokal; sizi anı paylaşmaya, bir olup hüznü, acıyı, sevinci ve coşkuyu birlikte yaşamaya davet ediyor.

 Çok sesliliği seven, ses vermek ve sesini duyurmak isteyen Dem Vokal grubu üyeleri “ezgilerin derdini kendine dert edinen kadınlar olarak, yaşadığımız topraklardaki sorunlara da biraz olsun nefes olmak için Dem olduk” diyerek, yıllardır hem birlikte hem de ayrı ayrı vokal çalışmalarına devam ediyorlar. Pandemi döneminde azimlerini ve heveslerini yitirmeden tekrar bir araya gelen grup üyeleri An Vokal ile birlikte NHKM sahnesinde olacak. 

 

Etkinlik saatinden önce kültür merkezimizde hazır bulunmanızı rica ederiz.
Etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.

 

 

Tarih

27 Nisan 2022 Çarşamba 20:30

Sağlık yönergeleri

Maske zorunluluğu