Cum07Nis20:30Konser: Yürüyen Merdiven (Feat: Mercedes Casali)Konser20:30 SALONRuhi Su ETKİNLİK FİYATI BİLGİSİ (ÜST BANT) Etkinlik sona erdi

Bilet Satış

Bu etkinliğe bilet satışı durdurulmuştur...

Etkinlik Bilgileri

Yürüyen Merdiven ft. Mercedes Casali

Yürüyen Merdiven, yirmi yıllık bir dostluğun hikayesi ve onun müziğinin yolculuğu. İlk akla gelen bir mekanik yürüyen merdiven çok; iki bacaklı ve seven, koşan, dans eden, nefes alan bir yürüyen merdiven… Davulun melodik yaklaşımıyla piyanonun perküsif karakterlerinin iç içe geçtiği; dengeli, canlı ve muzip bir kimlikle çıktığı yolda rastladığı herkesi kendisiyle birlikte yolculuğa çıkarmayı bekleyen, buna hevesli bir Yürüyen Merdiven.
Tiyatro sanatçısı bir ailenin yetiştirdiği İtalyan müzisyen Mercedes Casali, 5 yaşından itibaren anne ve babasının oyunlarında rol alarak sahne hayatına başladı. Benny Golson, Joey De Francesco, Jimmy Cobb, Rachel Gould, Albert Hera ve Michele Hendricks de dahil olmak üzere birçok caz sanatçısının atölye çalışmalarında deneyim kazanan sanatçı, Yürüyen Merdiven’le 2014’ten bu yana Türkiye ve İtalya’da birçok konser verdi. Üçlünün repertuarında “İtalyan standartları”nın yanı sıra Güney Amerika şarkıları, Amerikan caz standartlarının özgün düzenlemeleri ve Yiğit Özatalay besteleri yer alıyor.

SALON

Ruhi Su

Bu etkinliği paylaş

Etkinlik bültenine abone olun

Yeni bir etkinliğimizden ya da etkinlik güncellemelerimizden anında haber alın...

Genel Etkinlikler Hepsi

Yer Hepsi

Düzenleyen Hepsi