Ocak 2018

20Oca20:00An Duo - MozaikKonser20:00 Nâzım Hikmet Kültür MerkeziSalon:Ruhi Su Salonu

BİLET SATIŞ

Bilet Al

Etkinlik Bilgileri

”Seneler sonra da, keyifle ve gönül rahatlığıyla dinleyebilelim diye yaptık”.. Diyen ikili “An Duo – Mozaik” adlı albümleriyle birlikte, yurtiçi ve yurtdışında birçok yerde konserler ve dinletiler vermeyi planlıyor.

Bağlama ve tar icracısı Volkan Kaplan ile, Kemal Akdoğan”ın vokalinin birleşerek; 6 geleneksel Anadolu türküsü ve 4 Azerbaycan mahnısını çalıp söyledikleri bu albüm, adeta bir kültür mozaiğini yansıtmaktadır.

“Albümde bulunan eserlerin kendileri zaten çok iddialı; bu yüzden biz “An Duo” olarak, bu albümü daha iddiasız, olması gerektiği gibi, sade, orjinalini bozmadan, bu mozaiğe zarar vermeden, seneler sonra da keyifle ve gönül rahatlığıyla dinleyebilelim diye yaptık, umarız beğenilir.. Albüm kayıtları içinstüdyoda büyük emekleri olan Hasan Burak Bulut’a, Batuhan Yalaz’a; fotoğraf ve grafik tasarım için Ozan Arslan’a; dijital platformlardaki teknik desteği için Hakan Kasapoğlu’na teşekkürlerimizi sunarız” diyerek sözlerini tamamlayan ikili, dinleyiciyle buluşmayı sabırsızlıkla bekliyor.

Volkan Kaplan, Kemal Akdoğan

Konuk Sanatçı: Hüseyin Turan

Salon

Ruhi Su Salonu

X
X
X